Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sovereign GT
04-02-2015, 15: 36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2015 17: 34 przez Vrey.)
Sovereign GT
Sprzęt wręcz idealny na drobnicę/kolor, świetna jakość wykonania oraz dyskryminacja. Szkoda że już nie produkują, Garreta At Pro wciągnąłby bez problemu.
Miałem okazję z nim chodzić przez spory kawałek czasu i z tego co pamiętam wysiadałem po 15 minutach machania.
[Obrazek: Sovereign-GT-Metal-Detector-LHS.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 19: 51
RE: Sovereign GT
Może i dobry. Poprawiłem pole X Terra 705 po koledze chodzącym z ty sprzętem. Twierdził, że nic po nim nie znajdę. Później było mu głupio i przecierał oczy ze zdziwienia jak wyciągałem moniaki. Efekt był taki, że sprzedał Sowę i kupił inny wykrywacz. Dodam, że chodził z nim parę lat, a ja z Teresą parę miesięcy
23-04-2015, 09: 11
Astra kolejny raz piszesz że chodziłeś za kimś po polu. Odnoszę wrażenie ze 705 wymiata wszystko. Szedłeś za nim czy po uprawie? Jesli po uprawie to nie ma żadnego znaczenia. Solidny pług przy dobrym traktorze przewróci ziemię na 40 cm lub więcej.
Znajomy jak głębiej ustawi pług to archeologiczne fanty wyciąga. Pomimo że archeolodzy chodzili tam ze sprzętem.
Zresztą pewnie nie raz tam będą szukać. Jestem przekonany ze po Tobie tez by się cos znalazło. Nie jesteś w stanie przeczesać w 100% terenu. Jak tu już ktoś pisał ze trzeba by czesać w jedną stronę , pózniej w drugą i póżniej zygzaki :-)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-04-2015, 15: 24
(23-04-2015 09: 11)hespo napisał(a):  Astra kolejny raz piszesz że chodziłeś za kimś po polu. Odnoszę wrażenie ze 705 wymiata wszystko. Szedłeś za nim czy po uprawie? Jesli po uprawie to nie ma żadnego znaczenia. Solidny pług przy dobrym traktorze przewróci ziemię na 40 cm lub więcej.
Znajomy jak głębiej ustawi pług to archeologiczne fanty wyciąga. Pomimo że archeolodzy chodzili tam ze sprzętem.
Zresztą pewnie nie raz tam będą szukać. Jestem przekonany ze po Tobie tez by się cos znalazło. Nie jesteś w stanie przeczesać w 100% terenu. Jak tu już ktoś pisał ze trzeba by czesać w jedną stronę , pózniej w drugą i póżniej zygzaki :-)

Kolego hespo masz racje, sam chodząc enty raz po tym samym polu wyciągam znajdki. Wcześniej pisałem o Argo i Teresie jakie były różnice na tym samym polu. Nie że chodziłem za kimś. Akurat to pole, po którym chodziliśmy to ugór, nie uprawiane, no ja może chodziłem po większej trawie. Teresa jest de best i tu Masz rację i wymiata to fakt. Pewnie, że są lepsze od niej sprzęty jak i gorsze. Spróbuj kolego poszukiwań Teresą to wtedy wymienimy się spostrzeżeniami. Wszystko zależy jak się wykrywkę używa i do czego.
Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS