Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto to jest patriota-pytanie od dzieci
11-11-2019, 20: 53
Kto to jest patriota-pytanie od dzieci
Panowie.Wczoraj będąc na spacerze z kobitą,zaczepiły nas dzieci i zapytały czy mogą zadać pytanie Uśmiech uspokoiły żeby się nie bać,nie będzie trudne.Zadanie do szkoły.Oczywiście się zgodziliśmy.Pytanie brzmiało:Kto to jest patriota ?
Moja odpowiedz ich zaskoczyła,nie była szablonowa.Zanim napiszę co odpowiedziałem,chciał bym poznać Wasze odpowiedzi,co odpowiedzieli byście tym 10-12 letnim dzieciom.Nie jest to żadna prowokacja ani nic podobnego,jestem po prostu ciekawy.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Transalp 600 i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Strzelam z czarnoprochowców,teraz Remington .44 Szczęśliwy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2019, 06: 40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2019 06: 41 przez Alterman.)
RE: Kto to jest patriota-pytanie od dzieci
To jest Prezes PIS
12-11-2019, 07: 11
Ale nie wchodźmy z polityką na forum
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-12-2019, 13: 02
Jako że nikt nie potrafił odpowiedzeć,albo nie chciał....Moja odpowiedz była taka: patriota to człowiek,który jest dobry,tolerancyjny,nie wyzywa nikogo od ŻYDÓW(bo sam czci Jezusa-Żyda) i nie okrada swojego kraju,czyli płaci ABONAMENT...dzieci ścięło z nóg,przyzwyczajonych do tępych regułek Uśmiech A Wy...Patrioci - Katolicy...płacicie abonament i jesteście tolerancyjni w swoich koszulkach i tatuażach z PW ??? Czy to tylko zwyczajny FASZYZM ???

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Transalp 600 i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Strzelam z czarnoprochowców,teraz Remington .44 Szczęśliwy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS