Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowy tutaj ;)
08-08-2019, 10: 08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2019 10: 08 przez Dziubin.)
nowy tutaj ;)
Witam wszystkich zapalonych i tych mniej zapalonych "spacerowiczów" , powiem iż dzięki tej stronie zacząłem zmieniać ustawienia w swoim "Brutusie" i świat nabrał nowych dźwięków Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2019, 10: 55
RE: nowy tutaj ;)
Witaj na forum.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
08-08-2019, 11: 30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2019 11: 34 przez Dziubin.)
witaj , regis zaglądam by lepiej zrozumieć zasadę działania mojego sprzętu i zobaczyć co moge ruszyć w ustawieniach a czego lepiej nie Uśmiech

sądziłem z początku że strona umarła z uwagi na stare wpisy hihi, ale cieszę się , że tak nie jest , zawsze wsparcie jakby nie było a ponieważ kupiłem Rutusa to ciężko z początku go opanować samemu
08-08-2019, 14: 55
Witaj
Forum ma się bardzo dobrze bo co dziennie tu zaglądamy, a nowych wpisów dotyczących obsługi niema bo praktycznie wszystko jest już tu opisane, wystarczy poszukać.
Ale jeśli ktoś czegoś nie zrozumie lub wystąpi nowy problem to po zapytaniu z całą pewnością znajdzie się ktoś kto pomoże..., Oczywiście może to potrwać nieraz jakiś czas bo nie tylko zajmujemy się forum
09-08-2019, 05: 14
Cześć kolego.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Transalp 600 i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer,Vista MiniMax i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
09-08-2019, 07: 38
Cześć wszystkim , wczoraj zacząłem w moim Brutusie zabawę z trybem jednoczesnym i zszedłem na - 80 dyskr. wpadły monetki i inne dziwactwa tam gdzie wcześniej chodziłem na dynamiku z ustawieniami dla początkujących, Panowie - sprawdziłem miejsca , które obszedłem na dynamiku kilkukrotnie stwierdzając iż teren czysty jak laboratorium , wczoraj wracając z pracy zatrzymałem się na chwilę przy jednym z tych "czystych miejsc" włączyłem Brutusa w nowych ustawieniach ....... ja pi..le znowu muszę tu spacerować bo tyle fajnych sygnałów , zabawa od nowa si ę zaczyna
09-08-2019, 13: 37
A jakiego masz tego Rutusa?.
09-08-2019, 19: 31
Argo v3
11-08-2019, 09: 55
Witam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS