Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozwolenie z nadleśnictwa
05-06-2019, 08: 33
pozwolenie z nadleśnictwa
Witam szanowne grono, mam pytanie - czy ktoś posiada pozwolenie z nadleśnictwa? - potrzebuję taki papier (skan, zdjęcie) z zamazanymi danymi personalnymi. "Mój" nadleśniczy (z mojego regionu) stwierdził, iż zatwierdzi mi wniosek bez problemu - natomiast w tym nadleśnictwie jeszcze nie wystawiali takowego zezwolenia (posiadają wiedzę co potencjalnie powinno być w takim pozwoleniu) i dobrze by było gdybym poglądowo pokazał takie gotowe zezwolenie z treścią merytoryczną bez danych osobowych.

Czy ktoś posiada ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2019, 21: 49
RE: pozwolenie z nadleśnictwa
Nadleśnictwo ... w odpowiedzi na pismo z dnia...wyraża zgodę na poszukiwanie ukrytych lub porzuconych zabytków ruchomych przy pomocy detektora metali na terenie będącym w zarządzie nadleśnictwa...
proszę o zapoznanie z postanowieniami które jest pan zobowiązany wypełnić:
1 nadleśnictwo nie wyraża zgody na wjazd pojazdów silnikowych na tereny leśne zgodnie z art. 29.1...
2 nadleśnictwo informuje o zakazie poruszania po rezerwatach przyrody
3 teren poszukiwań obejmuje grunty leśnictw...
4 charakter poszukiwań powinien być bezinwazyjny bez ingerencji w środowisko naturalne oraz bez wykonywania prac ziemnych.
5 po uzyskaniu pozwolenia od konserwatora zabytków należy je dostarczyć do nadleśnictwa. Każdorazową wizytę należy zgłosić właściwemu leśniczemu
6 za szkody wyrządzone w drzewostanie, porządek oraz przestrzeganie przepisów przeciw pożarowych odpowiedzialny jest pan...

powyższa zgoda nie jest tytułem prawnym do korzystania z nieruchomości
powyższa zgoda będzie nieważna w przypadku ogłoszenia zakazu wstępu do lasu

dodatkowo do wkz musisz dostarczyć podpisaną listę działek.
powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS