Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencja naukowa "Archeologia w Miejscach Pamięci"
23-10-2018, 00: 19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2018 00: 20 przez brzoza.)
Konferencja naukowa "Archeologia w Miejscach Pamięci"
"Chcą zrobić z nas hieny cmentarne. Zwłaszcza w kontekście miejsca organizowanej konferencji i tendencji tego środowiska do uogólniania i wrzucania wszystkich posiadaczy wykrywacza metali do jednego worka. W własnym sosie będą poruszać temat poszukiwaczy ale postaramy się zabrać tam głos. Nic o nas bez nas. Dalej uważacie, że PZE nie jest Wam do niczego potrzebne ? Zachęcamy do obejrzenia programu konferencji . Warto też zgłosić swój udział i być na tym spotkaniu...."
https://stutthofmuseum.blogspot.com/2018...JIQ_Tc&m=1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2018, 06: 22
RE: Konferencja naukowa "Archeologia w Miejscach Pamięci"
Wystarczy spojrzeć na nazwiska prelegentów. Michalski, Grajewski, Trzciński. Sama "elyta".
23-10-2018, 07: 27
Ja tam Brzoza uważam że PZE jest potrzebne.
Co prawda jeszcze się nie zapisałem bo rozważam rezygnację z tego hobby ale może jeszcze zmieni mi się zdanie.
Jak na razie za dużo papierologii do tego żeby parę razy w miesiącu wyjść na pole dla relaxu.
23-10-2018, 19: 31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2018 19: 32 przez stanis.)
Ja też uważam że PZE jest potrzebne i jestem na procesie zapisywania chociaż "graty zawiesiłem na kołku" rok temu ze względów zdrowotnych zamierzam po nowym roku wrócić do pasji po mimo tej j**** biurokracji.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS