Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunikat PZE w sprawie szkoleń
16-10-2018, 00: 52
Komunikat PZE w sprawie szkoleń
"Polski Związek Eksploratorów informuje, że cykl szkoleń informacyjnych na których podane zostanie kompendium wiedzy przydatne poszukiwaczom, rozpocznie się 17 listopada 2018 r. ..."

http://pze.org.pl/Polski_Zwiazek_Ekspolr...ie_szkolen
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2018, 22: 45
RE: Komunikat PZE w sprawie szkoleń
Pierwsze szkolenia się odbyły ale nikt nie chce podzielić się jakąś opinią na temat tych szkoleń.., czy to tajemnica

Tylko proszę nie pisać że trzeba się było zapisać, chyba można podzielić się wiedzą na ten temat z kolegami O matko2et2
24-11-2018, 06: 57
Ja napiszę po 12 bo będę w Warszawie
24-11-2018, 11: 01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2018 11: 13 przez długi.)
Stan,bo tak naprawdę na tych szkoleniach jest to,co wiemy już z dyskusji na forum,tutaj i PS.Podzielone na 3 części,archeolog,saper i temat lasów.Nie było żadnej dyskusji na temat PZE.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie 2x Honda Transalp i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer,Vista MiniMax i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
27-11-2018, 11: 38
Był ktoś na szkoleniu PZE?
Ja nie dojechałem niestety, rano jadąć mialem stłuczkę, wymusił mi dziadek - inwalida, samochód w połowie zniszczony (sic!)
Od organizatora nie doczekałem się drugi tydzień info czy i kiedy planują kolejne terminy (blisko Wrocławia), stąd pytanie, bo nie wiem czy przerzucić się w inną okolicę i czy warto...

Warto tak żyć, by nie żałować rzeczy, które się popełniło.
27-11-2018, 13: 14
Ja nie dostałem odpowiedzi gdzie i o ktorej w Wawie jest szkolenie jak na razie jest tylko podany dzień i zamiast adresu fundacja .
27-11-2018, 14: 28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2018 14: 31 przez długi.)
Z tego co wiem,nie ma jeszcze terminów następnych szkoleń,ale są w planie lecz chyba nie prędko.Honoriusz,ja byłem ale nie w Warszawie tylko Żaganiu.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie 2x Honda Transalp i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer,Vista MiniMax i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS