Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GARRETT pinpointer pro-pointer at
15-10-2018, 12: 18
GARRETT pinpointer pro-pointer at
Mam pytanie do posiadaczy tego pinpointera ,albo osób mających z nim stycznosć , ale do rzeczy o co mi chodzi .cena tego urządzenia to 650 zł patrząc po allegro , w sklepie green camo też podobnie , na olx gościu sprzedaje je po 389 tu jest link
https://www.olx.pl/oferta/garrett-pinpoi...12e96c4274

pisze że sprowadzony z chin pytałem gościa czy to jest to samo co w sklepach twierdzi że tak jedno jest pewne na allegro napewno bym pointera nie kupił może sklepy też ściągają to samo a potem raptem z 389 robi się 650
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2018, 13: 25
RE: GARRETT pinpointer pro-pointer at
Cena w chinach to ok.100 zł(kupiłem dwa),więc wolał bym miesiąc czekać na przesyłkę niż przepłacać prawie 4ro krotnie.Jak dobrze trafisz to nawet nie będziesz musiał go rozbierać i poprawiać elektroniki,ale to loteria,ja moje musiałem rozbierać,ale oryginalne też trzeba.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Transalp 600 i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Strzelam z czarnoprochowców,teraz Remington .44 Szczęśliwy
15-10-2018, 13: 59
Powiem Ci że ja kupiłem używkę pro-pointer na olx za 200 zł i jestem mega zadowolony, z tymi chińczykami nigdy nie wiadomo co się trafi, jeżeli może być tak jak na tych filmikach z testami to porażka totalna, wszystko zależy od twojego budżetu jaki jesteś w stanie przeznaczyć na sprzęt. Niekiedy lepiej wydać raz więcej i cieszyć się ze sprzętu niż później żałować i się wkurzać.
15-10-2018, 19: 41
kurcze jak mam przerabiać coś w elektronice i tyle kasy zapłacić za niego to chyba powstrzymam się z kupnem na przerabianiu elektroniki nie znam się
15-10-2018, 20: 30
Nie wiem po co niby oryginalne trzeba rozbierać?
18-10-2018, 16: 27
(15-10-2018 13: 25)długi napisał(a):  Cena w chinach to ok.100 zł(kupiłem dwa),więc wolał bym miesiąc czekać na przesyłkę niż przepłacać prawie 4ro krotnie.Jak dobrze trafisz to nawet nie będziesz musiał go rozbierać i poprawiać elektroniki,ale to loteria,ja moje musiałem rozbierać,ale oryginalne też trzeba.
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź odnośnie ostatniego akapitu.
18-10-2018, 19: 06
Źle ułożone przewody wewnątrz potrafią wzbudzać kreciki.Miałem dwa chinole i jeden oryginał i we wszystkie musiałem ingerować.W chinolach potrafią być też słabo przylutowane te przewody i trzeba lutować od nowa a oryginał odsyłałem dwa razy do serwisu aż w końcu sam ułożyłem kabelki w odpowiedni sposób.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Transalp 600 i Triumph Tiger 955i)
18-10-2018, 20: 18
Długi masz może foto jak powinny być ułożone?
18-10-2018, 22: 05
Jest wątek o tym,tylko nie pamiętam na jakim forum.Jak znajdę to wkleję.Ogólnie chodzi o to,żeby były rozdzielone,nie stykały się i jak najdalej od cewki.

18-10-2018, 22: 46
Dzięki
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS