Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deus vs minelab
07-08-2018, 11: 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2018 11: 47 przez BialeSkarpetki.)
Deus vs minelab
Hej
Co byście wzięli i dla czego jeśli mielibyście do wyboru
Deus z panelem czarna cewka 11 i słuchawkami tymi dużymi czy minelab equinox 800?

Szukałem analoga lecz nic nie znalazłem i wybór padł pomiędzy te dwa modele. Aktualnie chodzę z Golden mask 4 pro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2018, 12: 16
RE: Deus vs minelab
Można usunąć post, forum już umiera
14-08-2018, 15: 03
To raczej ty boisz się podjąć samodzielnej decyzji...., każdy ma inne preferencję i nikt nie potrafi wyczuć co tobie pasuje każdy musi sam określić co mu leży.
Na forum znajdziesz opisy zalet i wad tych wykrywaczy i na tej podstawie możesz zdecydować.
Ja osobiście polecił bym Ci coś z Rutusów na przykład Alter 71 lub Argo mam je więc śmiało polecam.
Jest to zasadniczo forum dotyczące Rutusów, więc o nich dostaniesz pełną wiedzę
14-08-2018, 15: 06
Miałem rutusa Argo Ne. Tor audio mi w ogóle nie podszedł. Zero niuansów. Choć czasami żałuję ze względu na tryb jednoczesny który robił robotę
14-08-2018, 15: 18
Argo NE to jak narazie nowość i nie możesz oczekiwać praktycznych porad bo chyba niewielu go posiada.
Jeżeli chodzi o dźwięki, to trzeba trochę czasu żeby się osłuchać, i rutus nie jest w tym wyjątkiem po zmianie wykrywacza na każdy inny dźwięki nam nie pasują na początku.
Najważniejsza jest skuteczność i Rutusy są skuteczne po ich poznaniu.
16-08-2018, 15: 34
Nie chodzi że nie pasują. Poprostu są bezpłciowe, zero niuansów. Czy to kawałek blaszki czy moneta jeden ten sam dźwięk, poprostu kopanie przy pomocy chodografu i id.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS