Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultima - pierwsze starcie
05-08-2018, 21: 59
Ultima - pierwsze starcie
witam..od kilku dni jestem posiadaczem Ultimy. w porównaniu do ace 250, z którym wcześniej chodziłem, to Ultima jest naprawdę fajna. mimo obaw okazała się prosta w obsłudze. identyfikacja o niebo lepsza niż kanarku, łatwiej odczytać co tak naprawdę zalega pod cewką i czy warto kopać. jak na pierwsze godziny z tą wykrywką to było naprawdę pozytywnie. za pewne kolejne godziny w polu pomogą opisać więcej spostrzeżeń. pozdrawiam i polecam sprzęt marki Rutus
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2018, 20: 29
RE: Ultima - pierwsze starcie
Czekamy wiec na nastepne opinie Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-08-2018, 20: 14
Witam,
Jesteś chyba pierwszą osobą która opisze jak sprawuje się ultima w terenie. Śledzę temat od premiery i bardzo mało informacji jest w necie. Daj znać jak chodzi się mimo sporej wagi, myślę że wykrywacz w tej cenie z trybem jednoczesnym robi dużą robotę. Czekam z niecierpliwością na recenzję z terenu Język
Pozdrawiam.
09-08-2018, 06: 01
mimo, iż faktycznie waży więcej niż mój wcześniejszy kanarek, to dzięki odpowiedniej regulacji nie odczuwam tej różnicy.
27-08-2018, 21: 23
https://www.youtube.com/watch?v=RiGkgAi3ZLk
29-08-2018, 14: 57
Ultima nowość czy może stara Optima i oto jest pytanie co wybrać.
11-09-2018, 19: 42
witam dołączę do tematu ,dziś zakupiłem ultime ,jestem pozytywnie nastawiony po 1h na moim polu wpadły 3 guziki Uśmiechi 1 moneta z prl ale i tak cieszy.ultima to mój 2 wykrywacz wcześniej biegałem z armandem prospector 4 (nie jest zły ale chce czegoś więcej,nastawiam się na poszukiwanie monet)przydało by się kilka wskazówek co do ustawięń i nfo na temat skali dyskryminacji ultima ma do 75 armand ma do 10 spora różnica skali
12-09-2018, 05: 36
Podejrzewam kolego że niewielu jest posiadaczy Ultimy i praktycznych porad dostaniesz niewiele. To dopiero wy pierwsi posiadacze tego sprzętu poznacie je w praktyce i możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami i udzielić porad.
Myślę jednak że sporo praktycznej wiedzy możesz zdobyć czytając na temat argo i Altera, gdyż zasada ich działania jest taka sama różnice są w tylko w wysokości na skalach i regulacje dodatkowych parametrów lub ich brak.
Taką dolę mają pionierzy, muszą przecierać szlaki..., powodzenia Duży uśmiech
05-12-2018, 20: 31
Ultima prosta jak barszcz po przeczytaniu instrukcji Oczko Zaczynałem od Euroteka, potem zakupiłem Altera i szybko zmieniłem Euroteka na Ultimę - jednak Rutus to Rutus Oczko Jak na drobnicę to ustawiłem sobie 16kHz, dyskrymę na 30 ( strasznie zaśmiecone pole), gł żelaza na 15, dźwięki modulowane i cewkę 23CC. Pierwsza godzina na śmietniku totalnym to kilka współczesnych groszy i weimarek, druga godzina 2 gaciaki, kawałek broszki, 2 PRLki, 5 fenoli 1914, 5 fenoli rzesza i łuska od pepeszy, o dziwo mało śmieci - kopane raczej w celach poglądowych ( jakies polmosy i blaszki - sygnały bardzo monetkowe). Od siebie mogę napisać, że sprzęt banalnie prosty w obsłudze, lekki i skuteczny. Kanarki i inne zjada na śniadanie Oczko Jak na pierwszy wypad i mały teren który przeczesałem, jestem zadowolony z wyników. Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS