Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
10-05-2018, 06: 15
Ahoj
Czołgiem ludziska!
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Altera, po przesiadce z Kanarka Uśmiech
Latam głównie po jurze ale teraz na potrzeby nauki wykrywki i z braku czasu będę krążył po okolicach Sosnowca i Katowic.
W ogóle to jestem Maciek, z patykiem biegam ze 2 lata ale na punkcie historii jestem skrzywiony fabrycznie Duży uśmiech
Ogólnie to historyk amator, człowiek z lasu i detektorysta bez sukcesów na razie Duży uśmiech
Tak, że witam, pozdrawiam i do zobaczenia w polu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 06: 49
RE: Ahoj
Witamy kolegę w naszym gronie.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
10-05-2018, 07: 20
Cześć

Minelab X-terra XT 70, Bounty Hunter Discovery 2200, i jeszcze dwie samoróbki - okazjonalne poszukiwania. A Alter już mój.
10-05-2018, 08: 15
Witamy na forum. Skok z kanarka na altera? Jakie wrażenia?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-05-2018, 15: 45
Na razie się czuję jak po przesiadce z Golfa do Tesli ^^ kosmos i mało co ogarniam ale wrażenia jak najbardziej pozytywne, ergonomia po takiej przesiadce świetna, choć na początku wydawał się bardzo wysoki.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie linia audio, której się obawiałem. Na start założyłem dużą cewkę DD i planuję powrót na pola przechodzone z Kanarkiem i AT pro. Na razie pobawię się modyfikacją fabrycznych programów, żeby sprawdzić te pola w trybie jednoczesnym. Niestety chwilowo więcej czytam niż chodzę, bo po nocnych zmianach nie mam mocy ale w weekend wyruszam na łowy i będę mógł napisać coś więcej Uśmiech
A dodam jeszcze, że mam krecika Deteknixa Xpointer ale jeszcze nie wiem jak współpracują Duży uśmiech
Pozdrawiam
10-05-2018, 18: 22
Witaj
10-05-2018, 18: 50
Witaj
11-05-2018, 14: 34
Siemaszko
11-05-2018, 16: 32
sława,
Dziś zrobiłem testowy wypad na straszliwe śmietnisko, żeby się osłuchać na różnych ustawieniach i troszkę pobawić. Grunt kamienisty i zaśmiecony więc pomyślałem, że będzie ciekawie i było Uśmiech wrażenia są następujące:
Nie rozumiem ludzi, którzy nie mogą ogarnąć Altera, jak dla mnie intuicyjne i jasne menu, po przeczytaniu instrukcji i wątków na forum nie miałem problemów ze zrozumieniem co jak ustawić i za co odpowiada. Oczywiście ze względu na mnogość opcji i mało czasu nie wytestowałem nawet promila możliwości ale jestem pod ogromnym wrażeniem sprzętu, możliwości i bezinwazyjnej przesiadki z Kanara Uśmiech
Dogadujemy się doskonale tak że współpraca będzie stała i owocna Uśmiech
Jutro będzie wypad z kolegą z At pro więc spróbuję porównać id dla kilku sygnałów.
Jak uda się w jakiś dzień żonę wyciągnąć to porównam też z jej Deusem Duży uśmiech
11-05-2018, 18: 23
Witamy na forum.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS