Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare dworskie podwórko
08-09-2017, 13: 43
Stare dworskie podwórko
Panowie jakaś pomoc w ustawieniu Agro na miejscówke po starym dworze . W ziemi mnóstwo cegieł porcelany i żużlu jakiegoś. Bardzo ciężko sie szuka . No coś zwrócić szczególną uwagę? Moje ustawienia na rekonesansie to czułość 44 -45 filtr standard predkosc na 16 wz audio na max prawie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2017, 16: 50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2017 16: 57 przez EL NINO.)
RE: Stare dworskie podwórko
Ustaw maskovanie na 2abo3, dyskrime na -77,y pomale, pomale zamiatanie...., na pewno coz pikne ....
08-09-2017, 17: 49
Ja miałem podobną sytuacje w okolicach starego młyna. Okropne gruzowisko, pełno sygnałów. Przemiatałem bardzo wolno, ale i tak było ciężko. Tu by się mniejsza cewka od DD 29 przydała i może warto użyć tego filtra 4-rzędu ? ale ja nie kumam go jeszcze na tyle dobrze. Swoją drogą - odpuściłem rejon młyna, poszedłem na obrzeża i wykopałem depozyt Duży uśmiech nic ciekawego w sumie w kance nie było, ale jak widać warto kombinować

ARGO v3
08-09-2017, 18: 06
Przy bardzo dużej ilości sygnałów na stal zmniejszyłbym czułość na 43 i mniej.Zmniejszyłbym wzm. audio w okolice w okolice 26.Prędkość przemiatania sondą bardzo wolna stojąc niemal w miejscu o ile chcesz dokładnie łowić kolorki maskowane przez stal.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
08-09-2017, 20: 13
Wielkie dzięki chłopaki jutro poprubuje . Wpadłem tam ostatnio i troszkę wyskoczyło Ale myślę że to kedno z tych miejsc w które można wracać cały czas i coś tam zawsze się skromnie. Co do cewki to już zmieniona na małą cc
09-09-2017, 04: 34
Kolego a jaką masz sondę CC standardową czy elipsę? Mimo że mam Altera Argo zostało ze mną a małą elipsę znam bardzo dobrze
09-09-2017, 06: 19
Elipse oczywiście ?
09-09-2017, 10: 28
a gdzie ty masz w Argo cewke eliptyczna??

Midas Traper, Fisher F-4, Minelab X-terra 70, X-terra 705, Rutus Argo, GoldenMask 4Pro, Makro Racer, Alter-71
09-09-2017, 11: 27
Były trzy elipsy 29DD, 23DD, oraz 23CC, dwie pierwsze mam do dzisiaj była też jako standardowa 24DD okrągła i też mam ją razem z argo Duży uśmiech
Oczywiście wszystkie pasują też do Proksimy.
09-09-2017, 11: 52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2017 11: 54 przez @liens.)
jedyna w sumie jak nazwac to ta mała cewka.. ale elipsa jest wiecej w kształcie jaja a ta tylko troche jest taka kształtem o ktorym mowa

Midas Traper, Fisher F-4, Minelab X-terra 70, X-terra 705, Rutus Argo, GoldenMask 4Pro, Makro Racer, Alter-71
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS