Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec Argo/Proximy?
24-04-2017, 21: 19
Koniec Argo/Proximy?
Witam. Dawno tu nie zaglądałem, nie śledziłem też zbytnio środowiska więc mogę nie być trochę w temacie. Wiem tylko, że P.Rutyna zaprzestał produkcji w/w modeli. Byłem zmuszony sprzedać swojego Argo, i trochę mnie to zmartwiło bo chciałbym do niego wrócić. Nie każdego stać na sprzęt za 3k. Dziwne to trochę, nie uważacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 08: 22
RE: Koniec Argo/Proximy?
Mało tego.Stany magazynowe wyprzedane,a za nową Optimę żądają 2tysiące na allllll.Nowych Proxim i Argo nie widziałem.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie 2x Honda Transalp i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer,Vista MiniMax i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
25-04-2017, 10: 09
heh ciekawe do kiedy będzie serwis w razie wystąpienia jakieś usterki w tych modelach
25-04-2017, 10: 39
Trzeba trzymać sprzęt. Niedługo używane Argo bedzie droższe niż było przy zakupie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2017, 10: 41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2017 10: 42 przez długi.)
TajgerPL,jak dobrze pamiętam,to oficjalnie jeszcze 2 lata,ale na pewno do puki będą na rynku.Rutus to solidna firma.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie 2x Honda Transalp i Triumph Tiger 955i)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer,Vista MiniMax i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
25-04-2017, 15: 59
Serwis pogwarancyjny wycofanych modeli jeszcze min. 5 lat pozdro
26-04-2017, 23: 55
Wątpie aby Alter sprzedawał się tak jak poprzednie modele. Nie każdy ma ochotę rozkminiać tyle ustawień, i nie każdy jest profesjonalistą by kupować taki sprzęt. Z tego co poczytałem trochę na forum, to Alter jednak nie jest tak doskonały jaki wydawał się na początku. Nie rozumiem dlaczego producent całkiem wycofał Argo...jeszcze się okaże, że wcale nie ustępuje nowemu modelowi.
27-04-2017, 05: 20
Podejrzewam że ten co nie ma ochoty rozkminiać tyłu ustawień nie kupi żadnego rutusa, ponadto Alter71 że swoją stabilnością, wgranymi programami oraz czytelnością wyświetlacza jest chyba najbardziej przyjazny że wszystkich rutusów dla nowych użytkowników.
27-04-2017, 07: 53
Rutusowiec napisał -> "Wątpie aby Alter sprzedawał się tak jak poprzednie modele. Nie każdy ma ochotę rozkminiać tyle ustawień, i nie każdy jest profesjonalistą by kupować taki sprzęt."

Alter sprzedaje się chyba nie najgorzej skoro trzeba na niego czekać po zamówieniu, to raz a jeśli ktoś nie potrafi poradzić sobie z w miarę prostymi ustawieniami w Alterze, to napewno nie poradzi sobie z ustawieniami w innych wykrywaczach, i powinien kupić Garetta ACE 150, i myślę że na początku też będzie miał z nim problemy Duży uśmiech

Rutusowiec napisał -> "Z tego co poczytałem trochę na forum, to Alter jednak nie jest tak doskonały jaki wydawał się na początku. "

No i widzisz dlaczego na forum czytasz takie niedorzeczne wpisy, bo ty także nie mając tego sprzętu i go nie znając powtarzasz to co napisało kilku którzy mieli w ręku pierwszy raz Rutusa i sobie z nim nie poradzili po tygodniu używania.
Może gdybyś poczytał wpisy tych którzy potrafią się nim posługiwać i znają się na Rutusach, lub tych którzy kupili go jako pierwszy wykrywacz i sobie chwalą nie wypisywał byś takich głupot, powielając nieprawdziwe informacje.

Rutusowiec napisał -> "Nie rozumiem dlaczego producent całkiem wycofał Argo...jeszcze się okaże, że wcale nie ustępuje nowemu modelowi."

Widocznie producent ma taką strategię biznesową, i znając możliwości nowego sprzętu i jego rozwój na przyszłość uznał że tak będzie najlepiej.
A Argo i pozostałe można będzie kupić z drugiej ręki a serwis jest zapewniony co najmniej 5 lat.

Myślę że powinieneś przeczytać opinie tych którzy potrafią obsługiwać Altera i mają o nim wiedzę, może jeszcze się czegoś nauczysz, błędem jest uczenie się od tych co sobie nie radzą.... Pozdrawiam
27-04-2017, 09: 52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2017 09: 56 przez daro.)
Stan święte słowa Uśmiech

Tak dla przykładu podam fajny i trudny do opanowania wykrywacz jakim jest White's Spectra V3i
Są miliony opini ,że jest to trudny wykrywacz i bardzo wiele osób poległo podczas jego poznawania i poprostu go sprzedało tuż po zakupie.
Czego to dowodzi?
Jest tak marny i nie nadający się do poszukiwań czy po prostu wiele osób przeceniło swoje umiejętności i inteligencje własną ???? Uśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS