Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS3 vs Argo
09-10-2016, 19: 05
HS3 vs Argo
Witam. Jak wiadomo Smętek to już chyba legenda i przez znaczną większość był/jest uważany za najlepszy sprzęt na militaria, doły zrzutowe itd. Sam zastanawiałem się nad jego zakupem ponieważ szukam tylko w tym kierunku. Znalazłem jakieś wątki na innych forach gdzie ludzie spierali się o zasięg obu maszyn, ale to tylko słowa. Nikt nie przeprowadził porównawczego testu na głębokość a na pewno byłoby to ciekawe, być może starzy wyjadacze byliby zaskoczeni wynikiem. Smętek z największą cewką vs Argo z DD29. Co o tym myślicie? Może ktoś z forum posiada HS3?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2016, 19: 55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2016 19: 55 przez Tomasz.)
RE: HS3 vs Argo
Jeden i drugi sprzęt musiałby być z podobnymi wielkością cewkami. Wtedy test byłby miarodajny. Ale sam jestem ciekawy wyniku testu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-10-2016, 20: 15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2016 20: 16 przez Rutusowiec.)
RE: HS3 vs Argo
Tyle, że największa cewka w Argo to DD29, nie sądze aby w przyszłości pojawiły się większe. W HS3 można założyć nawet 40, ale najpopularniejsza to chyba 37. Przekopałem cały internet i mimo wielu burzliwych dyskusji nikt nie zrobił żadnego testu aby rozwiać wątpliwości, więc jeśli ktoś z forum posiada Smętka to chętnie się spotkam i wszystko nagramy. Chyba, że istniałaby opcja wypożyczenia. Sam nie mam możliwości żeby go póki co kupić, więc zapłace za użyczenie do testu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS