Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabel od cewki
02-05-2016, 17: 11
Kabel od cewki
Witam .Posiadam juz w swojej stajni dwa Rutusiątka Proxime i Argo
Dzisiaj zauwazylem ze w jednym i drugim jak zlapie za kabelek przy wejsciu do cewki i potrzasne to popiskuje w rytm potrzasania czy to normalne czy obydwa rutusy sa zepsute??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 17: 19
RE: Kabel od cewki
Jest to normalne zachowanie detektor widzi i w górnej części cewki także jak machniesz jakimś metalem np. Kablem od cewki to wzbudzi się ja przy końcu sztycy kabel mam owiniety taśmą izolacyjna i się nie rusza podczas zamiatania :-)
02-05-2016, 17: 22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016 17: 29 przez kenio22.)
jak odkrece ta plastikowa sprezynke i kabel wchodzi do cewki i w tym miejscu zlapie go przy samym wejsciu i zaczne nim ruszac to popiskuje

Widac tam jakies prowizoryczne uszczelnienie typu silikon.Moze zalać to delikatnie dodatkowo distalem?
02-05-2016, 17: 47
No to nad tym uszczelnieniem naprawde mogli się bardziej przyłożyć sam się zastanawiałem jak to poprawić nie wiem czy swykly silikon jest dobrym rozwiązaniem
02-05-2016, 17: 52
Ja już właśnie zalałem to żywicą i wydaje mi się że będzie dobrze. Szkoda mi czasu na wysyłanie piszczały do serwisu
02-05-2016, 17: 58
Tylko czy przez to gwarancji nie stracisz?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS