Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc w doborze sprzętu dla początkującego
27-04-2016, 07: 35
RE: pomoc w doborze sprzętu dla początkującego
w takim razie sklaniam sie w kierunku argo Oczko mysle jeszcze nad optima i golden maskiem 5 Duży uśmiech bo zalezy mi glownie na monetkach, wydatek 2 tysi nie jest maly i trzeba go dobrze przemyslec Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2016, 18: 09
GM 5 to ciekawy wybór. Mamy 2 częstotliwości i sporą gamę cewek. Sam się zastanawiam nad tym sprzętem.
28-04-2016, 05: 25
obecnie doszedł jeszcze at pro do kupienia używany (2 letni) za 1950. i bądź tu człowieku mądry Oczko przerasta mnie ten wybòr Oczko
24-05-2016, 10: 02
(28-04-2016 05: 25)caes11 napisał(a):  obecnie doszedł jeszcze at pro do kupienia używany (2 letni) za 1950. i bądź tu człowieku mądry Oczko przerasta mnie ten wybòr Oczko

Dzień dobry (wszystkim)
Jestem nowy, planuję rozpocząć przygodę z Rutusem i mam identyczny dylemat z wyborem sprzętu.

Czy kolega już zakupił model i może się podzielić opinią?
Nie wiem czy iść w Argo/Optimę czy Omegę 80000 Smutny
Budżet mam na poziomie 2k netto a dylamatów tyle samo w sztukach Uśmiech

Serdeczności!
24-05-2016, 11: 53
Najpierw musisz określić czego będziesz szukał. Jeżeli nie interesuje Cię miltarka, a ukierunkujesz się na drobnicę. Jeżeli tereny po których chodzisz to w przeważającej większości zaśmiecone pola, stare sady, bądź ruiny - odpuścić sobie Argo.
24-05-2016, 18: 04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2016 18: 07 przez stan.)
@DumadarTo nie jest zbyt dobra rada bo podajesz ją tylko według swoich doświdczeń i nie są obiektywne, ja natomiast uważam że argo jest także bardzo dobre na drobnicę a nawet małe srebrne monety, wymaga jednak więcej uwagi przy określaniu co należy kopać.
Nie jest też bardzo trudne do opanowania wymaga tylko na początku więcej cierpliwości, ale później odpłaca się z nawiązką swymi możliwościami i uniwersalnością.
Jednak wybór musi być twój.
24-05-2016, 21: 23
GM5 to koszt ponad 2 tys zl. Jest jeszcze GM4PRO. Sam przymierzam sie do kupna któregoś z nich.
25-05-2016, 09: 53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2016 10: 59 przez Honoriusz.)
Dziękuję za uwagi. Ostatecznie zamówiłem Argo. W moim wieku cierpliwości już nie brakuje Uśmiech

Argo musi poczekać bo decyzja wciąż do podjęcia. Pojawiły się inne opcje Oczko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS