Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowo kupiona Proxima szaleje!
09-03-2016, 16: 19
Nowo kupiona Proxima szaleje!
Witam!
Jestem załamany...dzisiaj doszła do mnie proxima ,przeczytałem instrukcję ,jadę po baterie.No i po złożeniu lecę napalony w las.. Ustawiłem proximę na maksymalnej czułości i wszystko elegancko ,kopię pierwszy sygnał ,kapsel po piwie ..idę dalej i jak zaczęła szaleć ,popiskiwać masakra .Dopiero jak zejdę z czułością na 22 to trochę się uspokaja ale dalej się wzbudza .Jak nią zacznę ruszać nawet w powietrzu to też się wzbudza . Na chwilę chodziła stabilnie a później zaczęła wariować normalne to jest??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 16: 45
RE: Nowo kupiona Proxima szaleje!
Normalne jeśli jesteś w pobliżu linii wysokiego napięcia,nadajników radiowo-telewizyjnych(do 150-200m),dzwoni komórka itp. zakłócenia.Były któreś z ww ?

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
09-03-2016, 18: 46
Baterie...Kupiłem duracella i wskaźnik pokazywał 7% to wtedy działał prawidłowo ,a jak zaczął szaleć to 0% .Tylko ja głupi się nie domyśliłem...Pojechałem po inne baterie ,kupiłem Panasonica i tez szalał tylko że mniej,a wskaźnik pokazywał 100%.
Testowałem wtedy koło domu a mam nad domem linie wysokiego napięcia , i po twojej odpowiedzi poszedłem z dala od linii i jak ręką odjął Uśmiech)) Także baterie nowe a jedna była felerna...+ później testowałem z bateriami panasonica pod liniamiDuży uśmiech
09-03-2016, 20: 20
No i się wyjaśniło Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS